Historia

Początki Fashion Trends Group to rok 2007, świat piłki nożnej i pierwszy brand tj. YesSport. Następnym, przełomowym krokiem było utworzenie w 2015 roku marki SneakerStudio – nowatorskiego concept store’u opartego na kulturze ulicznej i modzie streetwearowej.

Marka SneakerStudio ewoluowała i w kwietniu 2019 pokazała swoje nowe oblicze, prezentując rebranding, a także „nowe” wnętrza podczas dedykowanej imprezy #changetheimage. Naszym nowym rdzeniem stała się interakcja z młodym pokoleniem, lokalnymi artystami oraz współpraca z muzykami i sneakerheadami.

W maju 2021 roku FTG otworzyło nowy sklep w samym sercu Warszawy – SneakerStudioPRM. To nowy brand, zrzeszający najbardziej prestiżowe marki i limitowane kolekcje. Wysublimowany asortyment jest ukłonem w stronę jeszcze bardziej wymagającego odbiorcy i kolejnym krokiem w rozwoju firmy.

Meet our Team

Łukasz Lepczyński

President, Owner

Łukasz Lepczyński

President, Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kamil Bobka

CEO

Kamil Bobka

CEO

Jakub Sztyler

Chief Marketing & E-commerce Officer

Jakub Sztyler

Chief Marketing & E-commerce Officer

Miłosz Kozłowski

Sales Director

Miłosz Kozłowski

Sales Director

Łukasz Zakrzewski

Procurement Director

Łukasz Zakrzewski

Procurement Director

Paweł Holik

CFO / Dyrektor Finansowy

Paweł Holik

CFO / Dyrektor Finansowy

Urszula Znamirowska

Customer Service Director

Urszula Znamirowska

Customer Service Director

Szymon Wąsowicz

Logistic & Warehouse Director

Szymon Wąsowicz

Logistic & Warehouse Director

Adrian Hojny

CTO & Head IT

Adrian Hojny

CTO & Head IT

Mirela Błażewicz

Store Chain Director

Mirela Błażewicz

Store Chain Director

Press

Jak wygląda realizacja inkluzywnej kampanii od środka? Na nasze pytania odpowiada Jakub Sztyler, dyrektor marketingu i e-commerce w SneakerStudio i SneakerStudio PRM.

SneakerStudio jest po premierze spotu Embrace Yourself – spotu, którego scenariusz napisały historie Nany, Gadutry, Nadii, Klaudii i Radka. Mamy pride month, jesteście jedną z niewielu marek na polskim rynku, która w tym czasie porusza temat równość i solidarności z osobami LGBTQIA+.

#zostańwdomu, śledź trendy i przygotuj się na to, co przyniesie nowa rzeczywistość z www.sneakerstudio.pl

Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas wsparcia i zaangażowania w walce z trudną i dla nich, i dla nas sytuacją. Dlatego, pomimo obecnych problemów, staramy się kontynuować naszą strategię. Od roku pokazujemy swoje możliwości, realizując z partnerami coraz odważniejsze projekty. Spot stworzony w trakcie pandemii COVID – 19 właśnie do nich należy. Zrealizowany w niecodzienny sposób i mający stanowcze przesłanie.

Fashion Trends Group Sp. z o.o. zostało laureatem konkursu „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie”, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Konkurs zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. (Poddziałanie 2.4.1 PO IR).

Od maja 2020 roku firma sukcesywnie wdraża nowoczesną platformę online – FTG Tools, będącą odpowiedzią na wewnętrzne potrzeby pracowników, kadry zarządzającej oraz HR.

Rozwój FTG Tools wpisuje się także w większość wyzwań transformacji cyfrowej, jakie obecnie stoją przed dynamicznie rozwijającymi się przedsiębiorstwami. Są to m.in. automatyzacja procesów i wsparcie działań generujących sprzedaż, analityka biznesowa, zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa poprzez rozwiązania informatyczne, praca zdalna, a także wykorzystanie sztucznej inteligencji.